Obstawiając na zakładach bukmacherskich, każdy gracz chciałby wiedzieć, kto na pewno wygra. Są to tak zwane pewniaki. Czy istnieją ? Skąd wiadomo, że przewidywania na pewno się sprawdza ? Czy można im ufać ? Na te wszystkie pytania odpowiedzi w dalszej części tekstu.

Obstawianie meczy pewniaki – czy pewniaki istnieją?

Odpowiedź jest pozytywna. Pewniaki to zdarzenia o bardzo wysokim prawdopodobieństwie spełnienia się. Aby jakieś zdarzenie otrzymało miano pewniaka, musi spełniać wszelkie przesłanki. Zazwyczaj jest to lepsza klasa drużyny, dobra passa, elementy bezpośredniego starcia jak nawierzchnia miejsce czas forma itp. Jeśli zestawienie jednoznacznie wskazuje pretendenta, to zdecydowanie możemy mówić tutaj o pewniaku.

Skąd wiadomo, że pewniak się sprawdzi ? Pewniaki mają to do siebie, że dają największe prawdopodobieństwo trafienia. Spełniają wszystkie kryteria i przesłanki na pozytywne rozstrzygnięcie. Są to takie sytuacje, w których np. Barcelona gra z beniaminkiem, który ma 6 kontuzjowanych podstawowych graczy lub jeden z tenisistów rozciął sobie wczoraj rękę nożem przy krojeniu pomidorów. Zazwyczaj osoby lub instytucje przedstawiające pewne kursy mają kompleksowa wiedze o danym wydarzeniu oraz czasami wiedza trochę więcej od zwykłych zjadaczy chleba. Mogą chodzić na treningi swoich idoli lub posiadać swoje bogate przemyślenia.

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Zakłady bukmacherskie jak grać? Gdzie szukać pewniaków?

Poszukując takich wiadomości, warto kierować się tylko wiarygodnymi źródłami. Trudno bowiem mówić o pewniaku, który prezentuje nowy uczestnik forum lub wątpliwej jakości strona internetowa. Pewne typy powinny być prezentowane przez graczy z pozytywna historia obstawiania, profesjonalne firmy np. bukmacherskie, które zatrudniają profesjonalistów — można też poszukać zagraniczne strony, tam też nie brakuje pasjonatów, którzy dobrze znają swoje lokalne zespoły.

Sprawdź aktualny ranking firm bukmacherskich i poznaj listę legalnych bukmacherów działających w Polsce w 2018 roku do których należą między innymi takie firmy jak Fortuna, Totolotek i LV BET.

Ostrożność to nieodłączny element pewniaków. Nawet jeśli w 99% przypadków sprawdzi się prognoza, zawsze cos może pójść nie tak i dana drużyna skazana na zwycięstwo może Polsce. Sport jest nieprzewidywalny i trzeba mieć to na uwadze, obstawiając pieniądze. Chęć odegrania się za wszelką cenę lub ślepa wiara w prognozy może skończyć się złe.

Nigdy nic w życiu nie jest pewne oprócz śmierci i podatków. Tak jest i tym razem w przypadku pewniaków. Rozważni gracza odpowiednio operując kwotami zakładów i systemem ich obstawiania mogą jednak zajść daleko i dużo wygrać opierając się na takich pewnych typach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here