W związku z wejściem w życie ustawy hazardowej dnia 1 kwietnia 2017 roku, na polskim rynku bukmacherskim doszło do poważnych zmian. Wielu graczy w obawie przed karami finansowymi zdecydowało się skorzystać z usług legalnych bukmacherów, rezygnując z usług tych podmiotów, które nie uzyskały licencji Ministerstwa Finansów. Duża rotacja na rynku sprawiła, że licencjonowane firmy zaczęły walkę o graczy, oferując im różnego rodzaju bonusy.

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start

Najczęściej stosowana obecnie promocja to tzw. bonus do depozytu. Oferowany jest on nowym graczom, którzy wcześniej nie korzystali z usług danej firmy bukmacherskiej. Zasada działania tej promocji jest prosta. Każdy gracz, który założy konto w danej firmie bukmacherskiej i dokona pierwszej wpłaty, może liczyć na podwojenie swych środków. Chociaż na pierwszy rzut oka bonus ten wygląda niezwykle atrakcyjnie, często jest obwarowany różnymi ograniczeniami. Przed skorzystaniem z takiej promocji, warto więc zapoznać się z regulaminem. Należy sprawdzić przede wszystkim zapisy dotyczące tego jakie warunku trzeba spełnić, aby móc wypłacić podwojone środki.

Graj w zakładach bukmacherskich Fortuna
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Bonus za rejestracje bez depozytu

Kolejnym sposobem na przyciągnięcie nowych graczy jest oferowanie zakładu bez depozytu. Promocja ta nosi nazwę freebet i jest niezwykle atrakcyjna, bowiem umożliwia otrzymanie środków na postawienie darmowego zakładu. W praktyce wygląda to tak, że gracz otrzymuje na swoje konto określoną sumę pieniędzy. W przypadku przegranej nic nie traci, jeśli jednak dobrze wytypuje wynik zdarzenia, wygrana trafi na jego konto. Należy jednak pamiętać, że darmowe zakłady w przeciwieństwie do bonusu do depozytu nie mają charakteru ciągłego. Pojawiają się raczej sporadycznie i żeby z nich korzystać trzeba regularnie śledzić rynek usług bukmacherskich. Podobnie jak w przypadku bonusu do depozytu, aby wypłacić wygraną uzyskaną z zakładu freebet trzeba spełnić pewne warunki, ale nie są one aż tak trudne do realizacji.

Promocją, którą często stosują firmy bukmacherskie jest tzw. cashback, czyli zakład bez ryzyka. Oferta skierowana jest głównie dla nowych graczy i dotyczy pierwszego zakładu. Gracz korzystający z promocji cashback może liczyć na to, że w przypadku nieprawidłowego wytypowania wyniku zdarzenia, otrzyma na swoje konto zwrot środków pomniejszonych jedynie o podatek. W przypadku wygranej, całość środków trafi jednak na jego konto. Promocja ta polecana jest przede wszystkim początkującym graczom, którzy dopiero uczą się korzystania z usług firm bukmacherskich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here