Interesują cię zakłady bukmacherskie promocje na start? Obstawiając zakłady bukmacherskie trzeba wiedzieć jakie dostępne są rodzaje zakładów bukmacherskich. Bukmacherzy pozwalają na dość dużą swobodę i dlatego też każdy znajdzie metodę dzięki, której każdy bez problemów będzie obstawiać mógł dokładnie w taki sposób jak tego potrzebuje.

Zakłady bukmacherskie jak grać? Zakład pojedynczy

Inaczej nazywany jest singlem. Dla większości ludzi jest to najbezpieczniejsza szansa obstawiania ponieważ wygrana zależy tylko od jednego zdarzenia. Statystyczne szanse na zwycięstwo wahają się od 33 do 50%. Zakłady te przeznaczone są dla osób z większym kapitałem ponieważ przynoszą stosunkowo najmniej zysku. Dlatego też zakłady tego typu są głównie popularne w przypadku obstawiania w internecie ponieważ nie trzeba wtedy od nich zapłacić 12% podatku i wygrana jest większa oraz istnieje możliwość skontrowania danego zakładu.

Graj w zakładach bukmacherskich LV BET
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Jak grać u bukmachera zakłady Double&Treble

Jest to podwójny zakład, który zawierany jest na 2 różne zdarzenia. Jest on bardziej ryzykowny od zakładu pojedynczego ponieważ, aby wygrać obydwa zdarzenia muszą okazać się prawdziwe i dobrze obstawione. Natomiast zakład typu Treble to po prostu obstawienie trzech różnych zdarzeń. Oczywiście tutaj również prawdopodobieństwo wygrania spada.

Akumulator

Są to zakłady wielokrotne, w którym obstawiamy wiele różnych zdarzeń. Czasami zdarzyć się może, że niektórzy bukmacherzy ograniczają ilość maksymalnych zdarzeń obstawianych na jednym kuponie, jednak nie jest to częstym przypadkiem. Wygrane w tego rodzaju zakładach są dużo wyższe niż w przypadku prostych zakładów, jednak szansa na zwycięstwo jest o wiele niższa, ponieważ wystarczy, że jedno wydarzenie nie będzie prawdziwe to przegramy. Dlatego też jest to metoda przeznaczona dla osób mających spore szczęście i umiejętności.

Zakład systemowy

To inaczej tak zwane rozpisy. Do każdego zakładu wybiera się kilka różnych zdarzeń i tworzy kombinacje. Jeśli uda się trafić wszystkie zakłady to zgarnia się całą pulę. Zdarza się, że zakład systemowy daje nam możliwość zarobienia nawet w przypadku gdy tylko część kombinacji okaże się prawdziwa. Co prawda szansa na zwycięstwo jest większa niż w przypadku akumulatorów, ale niestety wygrane są niższe.

Zakład na żywo

Niektórzy bukmacherzy pozwalają na obstawianie „live” podczas trwania wydarzenia. W przypadku takiej możliwości kursy zmieniają się w zależności od przebiegu spotkania. Wymagają one doświadczenia i umiejętności szybkiego podejmowania zwycięstwa, ale są najbardziej satysfakcjonujące i lubiane wśród graczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here