Każdy gracz obstawiający na zakładach bukmacherskich chciałby wygrać niezależnie od tego, jaki padnie wyniki. To scenariusz, na który większość ludzi popuka się w czoło, bo szanse na wygraną oscylują wokół 50%. Nic bardziej mylnego. Zdarzenia takie, które będą dla nas zwycięskie niezależnie od wyniku, istnieją naprawdę, a ich umiejętne wyszukanie zapewnią czysty i pewny zysk.

Obstawianie meczy pewniaki?

Cała tajemnica surebetów tkwi właśnie w wyszukiwaniu okazji. Na czym polega to zjawisko ? Wielu bukmacherów rocznie szacuje szanse na zwycięstwo w tych samych pojedynkach. Jeśli mamy do czynienia z bardzo wyrównanym pojedynkiem niektórzy mogą postawić jako bardziej prawdopodobne zwycięstwo gracza A, a inni gracza B. Jeśli u dwóch różnych bukmacherów zaistnieje kurs 2.10 i 2.05 to jak łatwo policzyć niezależnie od wyniku posiadając te dwa losy, wygramy 10 groszy u pierwszego i 5 groszy u drugiego bukmachera.

Graj w zakładach bukmacherskich Totolotek
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

W rzeczywistości wygląda to trochę mniej optymistycznie. Tak wysokie różnice nie zdarzają się zbyt często. Bukmacherzy monitorują swoja konkurencje i na bieżąco korygują kursy, aby nie dać pola popisu wytrawnym graczom. To, że takie sytuacje są rzadkie lub nie mają tak dużej różnicy, to nie oznacza, że nie występują wcale. Odpowiednio wiele godzin spędzonych na przeglądaniu kursów pozwoli wychwycić takie surebety. Z pomocą przychodzi również technologia, która daje graczom specjalne strony internetowe z darmowymi gotowymi wskazaniami — gdzie i ile postawić. Z reguły są to najmniejsze surebety, ale wykupując odpowiedni abonament, można uzyskać dostęp do ciekawych informacji.

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start

Większość bukmacherów oferuje promocje na start w postaci darmowych zakładów – skorzystać z nich już teraz! O plusach jest większość artykułu, bo to w końcu bardzo pozytywne zjawisko, ale trzeba też podać kilka minusów związanych z ta metoda gry. Pierwszy to wymóg dość dużego kapitału. Aby zarobić konkretne sumy na tym sposobie, trzeba zainwestować równie dużo. Sytuacje, w których da się zarobić niezależnie od wyniku, nie są częste, a więc trzeba postawić odpowiednio dużo. Kolejna kwestia jest wymóg posiadania kont u dużej ilości bukmacherów, jeśli nie u wszystkich. Zdarzenia takie będą wymagały czasem postawienia kuponu u mało znanego bukmachera. Trzecim, ostatnim i chyba największym minusem jest też minimalne ryzyko. Różni bukmacherzy internetowi w różny sposób podchodzą np. do walkowera. Mając dwa kupony u dwóch różnych bukmacherów — jeden może np. zwrócić nam pieniądze i ogłosić zakład nieważnym a drugi uznać przegrana zespołu, który nie pojawił się na boisku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here