Obstawiać na zakładach bukmacherskich można na wiele sposobów. Każdy gracz musi wybrać odpowiednią metodę dla siebie, która pozwoli mu się wzbogacić. Przede wszystkim warto zastanowić się, czy lepszym rozwiązaniem będą single, czy też zakłady akumulacyjne.

Zakłady bukmacherskie – single

Single jak sama nazwa wskazuje to zakłady pojedyncze. Opłaca się je grać przy wyższych stawkach, gdy ma się jakiś pewny typ do zagrania i nie istnieje duże ryzyko tego, że wydarzenie zakończy się dla grającego powodzeniem. Przy singlach ważna jest przede wszystkim stawa, za najniższą stawkę oczywiście nie wygra się dużych pieniędzy, dlatego powinno to być około 50-100 złotych, jeśli chce się wyjść na takim typie dobrze.

Wszystko zależne jest też od kursu danego wydarzenia, im wyższy kurs tym lepiej dla grającego, jednak wyższy kurs związany jest też oczywiście z większym ryzykiem.

Graj w zakładach bukmacherskich Totolotek
Odbierz darmowy zakład za rejestrację i bonus na start

Zakłady bukmacherskie – akumulacyjne

Dobrym rozwiązaniem dla grających mogą okazać się również zakłady akumulacyjne. Wtedy ma się szanse na zdecydowanie większą wygraną, ponieważ na kuponie grającego znajdzie się miejsce przynajmniej na kilka zdarzeń sportowych. Oczywiście warto mieć na uwadze to, że im większą ilość wydarzeń umieści się na kuponie tym większe ryzyko tego, że któreś zdarzenie zakończy się niespodzianką i kupon trafi do kosza.

Jak wiadomo przy zakładach akumulacyjnych ważna jest taktyka obstawiania, a więc trzeba dokładnie przeanalizować poszczególne wydarzenia, aby wybrać z danego dnia kilka najpewniejszych, zdaniem gracza. Potem trzeba według wybranych typów wybrać stawkę, nie powinna być ona jednak zbyt duża zwłaszcza, jeśli na kuponie umieści się np. 8 zdarzeń. W tym przypadku stawka w granicach 10-20 złotych może okazać się dla graczy wystarczająca. Przy dobrych kursach zagranych zdarzeń można liczyć nawet na kilkaset złotych zysku, oczywiście jeśli wszystkie zdarzenia zostaną zakończone pozytywnie.

Warto więc dobierać typy z głową i kierować się aktualną formą danych zawodników, czy też drużyn, a nie własnymi sympatiami i przekonaniami. Zabawa w obu przypadkach jest gwarantowana, a rozsądne typowanie zakończyć może się pełnym sukcesem. Na polskim rynku nie brakuje osób, które zachwycone są zarówno ofertą singli, jak i zakładów akumulacyjnych. Każdy sam musi podjąć decyzję, która metoda jest według niego skuteczniejsza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here